Sommerleir#3 – Ungdom Mot Narkotika


Is på båten over. Tjoho!

Sted: Kirkevik leirsted, Nesodden. Fine bademuligheter og digg gressplen.
Vær: Strålende. Det eneste negative var at sola gikk ned før Hank hadde tørka etter å ha bada. Selv på den tredje sommerleieren i år er det visst ikke mulig å huske badetøy.
Folk: Ålreite folk, men ikke minst en liten bikkje som løp rundt i teltet hvor vi spilte under konserten.
Sånn ellers: Fikk vi også grilla laks. Med potet, salat og potetsalat og mye mer. Digg! Vi måtte vente en time på båten hjem, selv etter imponerende råkjøring. Men det var enkli bare trivelig å se solnedgangen fra Nesoddtangen (mad rhymes!). Masse folk kjøpte også triks og slagord (video klar, premiere snart!) etter en heseblesende og varm konsert.
Alt i alt: Jippi! Heia UMN!

2 kommentar to “Sommerleir#3 – Ungdom Mot Narkotika”

  1. Brage Says:

    Men når blir Triks og slagord-videoen tilgjengeliggjort for de kjempende masser? Vi er jo så spent at vi holder på å dø på oss!

  2. Anders Says:

    Takk for konserten.. Er i dialog med Nesodden kommune om å bygge ut veien med flere felt slik at dere rekker ferga neste år.. Hvis ikke må jeg anskaffe meg raskere bil, eller hellikopter 😉

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s


%d bloggere liker dette: